Locatia Festivalului: Muzeul Etnografic al Transilvaniei – Str. Memorandumului nr. 21
Va rog consultati lista participantilor cu minutajul declarat( dupa programarea de mai jos) si semnalati eventualele probleme, trimițând mesaj – SMS sau e-mail . NU la telefon.
PLANIFICAREA ELEVILOR PENTRU FESTIVALUL
,,PRIETENII MUZICII” – CLUJ – NAPOCA 2017
VINERI – 24 FEBRUARIE
Ora 9 – Grupa cererilor speciale:
FÜLÖP RITA – KEPIRO ORSOLYA- TAMAS ZSOFIA (C)
GNANDT TAMAS – SZASZ GERÖCS HUNOR – ABRUDAN CRISTIAN(C)
GORBAI ZSOFIA – HORVATH KRISZTINA – NEMES KRISZTA (C)
HATHAZI TAMAS – MATE CSÖREGI(C)
HATHAZI TAMAS (B6)
B1(CORPODEAN CARINA)
B2
Ora 10 – B3, B4
Ora 11 – 12. B5
Ora 12 – B6, B7
FESTIVITATE DE PREMIERE
Ora 14.30 – B8, B9, B12, B14, BURSAȘIU MIHAI ALEXANDRU (B6)
A2, A3
Ora 15.30 – A4
Ora 16.30 – A5
Ora 17.30 – A3 – MORAR CARLA, MUNTEAN MIRUNA
A4 – POP ILINCA, DĂIAN PHILIP, OLTEAN MOLDOVAN ANA
A5 – SUSANU DAVID
A6 – HĂRȘAN FARR ALIA, TÖRÖK TIMEA
A7. – RUSTI TEODOR
A8 – ROBA CRISTIAN, ROȘU SILVIU
A10 – GLIGOR LUNGAN VLADIMIR
ROȘIU DARIA – BOBOESCU CALEB (C)
FESTIVITATE DE PREMIERE
SÂMBĂTĂ – 25 FEBRUARIE
Ora 9 – A11
Ora 10 – A12, A 13
Ora 11 – A3, A4 (CERERI – ALBA, DEVA, CLUJ)
Ora 12 – A5, A6 (CERERI – ALBA, BĂLȚI, DEVA, CLUJ)
FESTIVITATE DE PREMIERE
Ora 14.30 – A8 (ALBA, CLUJ), BUDULAC DAVID (A9)
A10 (ALBA), B4,B6(ALBA)
Ora 16 – A7
BENCHE CARLA (B1), ZAGOR CLARA(B3), RAȚ NATALIA (B4), TUDURACHE EDUARD(B5), VULEA MARIA(B5), HULEA MARIA ALEXIA(B7)
Ora 17 – A6
Ora 18 – A10, A14
FESTIVITATE DE PREMIERE
DUMINICĂ – 26 FEBRUARIE
Ora 9 – A9, C (,,S.TODUȚĂ” – CLUJ)
Ora 10 – Secțiunea C
Ora 11 – SIBIU(B4, B7), STĂNILĂ ALEXANDRU (B2), POP ANA, LUMINIȚA CIPRIANA (B4), VAJDA TAMAS (B5), CĂLIAN EMA (B7), NIMIRCEAG SARA GABRIELA (B8), TAPCIUC LAURA (B13)
ULTIMA PREMIERE
LISTA ELEVILOR (cu minutajul respectiv) ÎNSCRIȘI LA FESTIVALUL
,,PRIETENII MUZICII / PRO PIANO – ROMÂNIA ”, FILIALA CLUJ – NAPOCA
Ediția a X-a, 24-26 februarie 2017
SECȚIUNEA A
Categoria 2 – 2010
1.BEUDEAN ILINCA MARIA – 3Minute
2.ZILERIU SONIA MARIA – 3Minute
Categoria 3 – 2009
3.BARDOCZ CSONGOR – 3M
4.CÎNDROI ADELINA MARIA – 5M
5.COSTEIU GLORIA IRIS – 5M
6.DUMA ELIAS – CRISTIAN – 3M
7.GHEORGHIU DAVID – 2.45M
8.KULCSAR AMANDA – 4M
9.MAKSUTOVICI ENYA
10.MORAR KARLA – 2.30M
11.MUNTEAN ANTONIA BIANCA – 5M
12.MUNTEAN DARIUS – 3M
13.MUNTEAN MIRUNA – 2.30M
14.MUREȘAN VASILE CĂTĂLIN – 2MIN
15.PATAKI EVA IOANA – 3M
16.POP GIULIA ESTERA – 3M
17.TIMOFTE IOANA – 3M
18.URSU IOANA – 2M
19.VELIMAN LEA – 5
Categoria 4 – 2008
20.ALDEA ALEXANDRU – 3M
21.ARADI EMMA – SÂMBĂTĂ – 6M
22.BARAC ELISA – 4M
23.CIOTLĂUȘ LOIS – 2M
24.CRIȘAN GRETI CLARA – 4M
25.CONSTANTIN ALEXIA BIANCA – 4M
26.DĂIAN PHILIP – 2.30M
27.DIOȘAN ANA – 5M
28.HUNYADI MELINDA – 4M
29.ILEA SARA MARIA – 4M
30.IONESCU ALTHEA – 5M
31.LUPEA GABRIELA – 3M
32.MATEI PAULA SIMINA – 2M
33.NAGHI MIRON – 4M
34.OLTEAN MOLDOVAN ANA ELENA – 2.30M
35.OPREA ANDREEA – 2M
36.POP ILINCA – 2M
37.POP TEODORA – 2M
38.SERB SOFIA IOANA – 6M
39.SUCALĂ NOA – 5M
40.SUCIU PATRICK ROBERT – 4M
41.SZEKELY NANDOR
42.SZEKELY RĂFAN MARCU
Categoria 5 – 2007
43.BĂLĂNEANU CAMELIA – 7M
44.BĂRĂIAN ANDREEA – 4M
45.BENCHE MEDEEA – 3M
46.BOANCĂ DAN – 4M
47.BODEA MAYA FLAVIA – 5M
48.BUDUȘAN IARINA MARIA – 4M
49.CĂTINEAN SONIA – 3M
50.CICEU – CUC DANTE – 3M
51.DIMA MICHAEL CRISTOPHER – 5.30
52.FUNAR ANA SOFIA – 3M
53.KISS DOROTTYA ESZTER – 3M
54.LUP LEVI – 4M
55.MARIȘCA SEBASTIAN
56.PASCARU DUMITRIȚA – 2M
57.REȚE FILIP RAUL – 3M
58.SUSANU DAVID – 5M
59.TÎLTU ARTION – 2.20M
60.TÖRÖK TIMEA – 3M
61.TRIFESCU MARIA – 7M
62.VARGA BLANKA VIRAG – 4M
Categoria 6 – 2006
63.BALAN BEATRICE – 2M
64.GIURGIU CORINA MARIA – 5M
65.GORDILĂ ALINA – 2M
66.JURJ LUCIANA MARIA – 7M
67.HĂRȘAN FARR ALIA – 5M
68.JUMBEI NICOLE – 4M
69.METEA DARIA – 7M
70.MOȚOCAN FILIP DANIEL – 5M
71.PÂRGARU MARIA – 7M
72.PETREAN CASIAN OVIDIU – 5.50M
73.RUSU ALEXIA –
74.STAN HANNAH – 7M
75.TOBIAS ROBERT MARK – 6M
76.VĂDAN ALEXIE – 4M
77.VELE DANIEL IOAN
Categoria 7 – 2005
78.BĂLAN NICULINA – 6M
79.CICEU – CUC DAVID – 4M
80.CUTINICI EMANUELA – 3M
81.DAVID – KACSO KENDE – 4M
82.LUP DAVID PAUL – 8M
83.MARTIN ȘTEFAN DAN – 5M
84.PASCARU DUMITRIȚA – 1.60M
85.RUSTI TEODOR – 3M
86.VAJAS NOEMI – 6M
Categoria 8 – 2004
87.ALBERT BOLDIZSAR – 8M
88.ANCA IOANA DARIA – 7M
89.ASZTALOS ANETT – 5M
90.BAN NATALIA
91.BUDA NAOMI – 4M
92.DUMA FLAVIUS MIHAI – 9M
93.MEZEI THEODORE MIHAI – 10M
94.MUNCACIU CODARCEA VALENTINA – 5M
95.NAGY ELISABETA – 5M
96.ROBA CRISTIAN – 5M
97.ROȘU SILVIU AUGUSTIN – 5M
98.ȘTEF SIMONA ANA MARIA – 7.35M
Categoria 9 – 2003
99.ARPAȘ ANTONIA – 8M
100.BUDULAC DAVID – 9M
101.FOROGĂU ESTERA – 8M
102.TALOȘ MARIA – 8M
Categoria 10 – 2002
103.ALDEA SERAFIM ADRIAN – 7.45M
104.GLIGOR LUNGAN VLADIMIR – 7M
105.KÖNCZEI ESZTER – 8M
106.LELUȚIU OANA ALEXANDRA – 10M
107.MOGA LARA – 8M
108.RUS ARCA MARIA – 5.30M
109.VĂLEAN ANDRA – 10M
Categoria 11 – 2001
110.DRAGOȘ ROMAN CRISTIANA – 15M
111.MIHĂLCEAN DUMITRU – 12M
112.POP ANA IULIA – 8.30M
113.POSTEUCĂ ANDREEA
114.ȚÂRC SÂNZIANA – 12M
Categoria 12 – 2000
115.NEAGU VLADA IULIA – 7M
Categoria 13 – 1999
- BARBU TEODOR – 10M
117.CÂNCEAN SHIVANGI SIMONA – 15M
118.CICIREAGĂ-MOISESCU ANDREEA – 18M
119.MACOVEI ȘTEFAN -18M
Categoria 14
120.CRISTUREAN DARIUS DANIEL – 4M
121.NAGY CSENGE – 14M
122.NECHIFOR ALEXANDRU – 15M
SECȚIUNEA B
Categoria 1 – 2011
123.BENCHE CARLA ȘTEFANIA – 3M
124.CORPODEAN CARINA – 2M
Categoria 2 – 2010
- BALOGH IULIA
126.CRIȘAN AIMÉE – 2M
127.MAN NATALIA – 2M
128.MÂRZAC ANDREEA CAMELIA – 4M
129.MEGHEA ANI – 2M
130.NICULE ȘTEFAN OCTAVIAN
131.ORĂȘAN IRINA – 3M
132.STĂNILĂ ALEXANDRU
133.SUCIU ALEXANDRA MĂDĂLINA – 3M
Categoria 3 – 2009
134.BOANCĂ GEORGIA – 3M
135.CENARIU ELIZA MARIA – 3M
136.GAUREA ALEXANDRU
137.KLAPSINAKIS PHILIP – 5M
138.MOLDOVAN ANIA – 3M
139.MOLDOVAN IOANA – 3M
140.POP DAVID CRISTIAN – 3M
141.TOMA LOIS – 3M
142.ZAGOR CLARA – 2M
Categoria 4 – 2008
143.BORODI BIANCA – 3M
144.BORZA EMIL – 3M
145.BRUMAR PATRICK MIHAI – 6M
146.CANBOLANT MATEȘTANIA SELENA – 3M
147.CIOATĂ IRINA – 3M
148.CRIȘAN TARA – 4M
149.DARDANI GIULIA – 4M
150.FRANGACHE DIANA
151.GHEONȚI TIMOTEI – 4M
152.LUCHIAN ALEXANDRA IOANA – 3M
153.LUPU ANDREEA
154.MUNTEANU MIRIAM – 3M
155.NEACȘU MAYA ANTONIA – 6M
156.POP ANA LUMINIȚA – 6M
157.RAȚ NATALIA – 5M
158.TOMA VICTORIA – 4M
159.VLAD TUDOR – 5M
Categoria 5 – 2007
- ADAM EMA – 4M
161.CORBEANU EMMA CRISTINA – 4M
162.HRISTEA ELIZA ENYA – 5M
163.JOZSA EDUARD DAVID – 5M
164.ISTRATE IULIA FLORENTINA – 3M
165.ARTIN ȘTEFAN DAN
166.MÂRZAC MARIA ALEXANDRA – 7M
167.MOCAN ANA CATINCA – 3M
168.MOLDOVAN ANTONIA – 4M
169.MUNTEANU ARIANA – 5M
170.NECIU GEORGIANA MARIA – 3M
171.ROMAN MARIA – 4M
172.SZATMARI ANDRAS – 7M
173.TUDURACHE EDUARD – 6M
174.UDRESCU MARIA – 5M
175.VAJDA TAMAS
176.VULCA MARIA
Categoria 6 – 2006
177.BURSAȘIU MIHAI ALEXANDRU – 7M
178.COSTIN DIANA – 4M
179.HATHAZI TAMAS – 4M
180.MOLDOVAN ALEXANDRU DANIEL – 5M
181.NISTE DAMȘA PETRA – 3M
182.POPONEȚ CATINCA – 3M
183.SAVAN EMMA ANASTASIA – 4M
184.VIMAN RAUL VEGAS – 5M
Categoria 7 – 2005
185.BRUMAR ANA MAYA – 6M
186.CALIAN EMA – 5M
187.HULEA MARIA ALEXIA – 6M
188.MĂCIUCĂ MIRUNA – 8M
189.MIHALCUȚ RITA EMANUELA IULIA – 6M
Categoria 8 – 2004
190.NIMIRCEAG SARA GABRIELA – 5M
191.TUNS EDUARD – 5M
Categoria 9 – 2003
192.OFRIM SOFIA MARIA – 3M
Categoria 12 – 2000
193.DAMȘA OLIMPIA
Categoria 13 – 1999
194.TAPCIUC LAURA – 6M
Categoria 14 – 1998
195.DOBOACĂ ANTONIA – 7M
SECȚIUNEA C
196 – 197.FÜLÖP MARTON – BOGDAN GYOPAR – 5M
198 – 199.TÎLTU ARTION – GORDILĂ ALINA – 2M
200 – 201.TAMAS HATHAZI – MATE CSÖREGI
202 – 203.ROȘIU DARIA-BOBOESCU CALEB – 2M
204 – 205.KEZDI ANITA – NAGY ANITA – 4M
206 – 207.GNANDT TAMAS – SZASZ GERÖCS HUNOR – ABRUDAN CRISTIAN – 3
208 – 210.GORBAN ZSOFIA – HORVATH KRISZTINA – NEMES KRISZTA – 4M
211 – 212.CĂTUNĂ MIRIAM – BELINSCHI MARIA – RUSU DOROTHEA – 4M
213 – 214.JIDVEIANU ROXANA – NEGREA ALESIA – 3M
215 – 216.VOINEA ȘTEFANIA – TOȘA HANN ANTONIA
217 – 218.COSTIN LISA – MUREȘAN MARIA
219 – 220.CENTEA LAURA – KOȘA MIRUNA
221 – 222.MITU ANDREI – BULIERIS VLAD
- 223. MITU ANDREI – POP TAMARA
224 – 225.DAMȘA OLIMPIA – NISTE DAMȘA PETRA
226 – 227.TARCEA NOA – BUT SARA
228 – 229.COSMA ANA – GHERASIM ANA
230 – 231.MOLDOVAN TUDOR – BORZA EMIL
232 – 234.FŰLŐP RITA –KEPIRO ORSOLYA – TAMAS ZSOFIA-4M
235 – 236.DAN BRAD DAVID – DAN GILIA MARIA – 8M